Rijtjeshuis van ca. 82 m² voor 6 personen. Begane grond: woon-/eetkamer met open keuken, tv, hifiset en open haard. Compleet ingerichte keuken met vaatwasser, oven, koffieapparaat, toaster, waterkoker en wasmachine. Badkamer met sauna en douche. Terras. Bovenverdieping: 1 slaapkamers met tweepersoonsbed en 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Badkamer met bad en toilet. Zolder: open slaapgalerij met 2 eenpersoonsbedden. Verspreid over het park vind je verschillende parkeerterreinen. Hier kun je 1 auto parkeren.
Appartement voor maximaal 4 personenDeze 2-, 3- of 4-persoons appartementen zijn voorzien van een woonkamer met kitchenette. De kitchenette beschikt over een 2-pits fornuis, koelkast, magnetron, waterkoker en een koffiezetapparaat. Er is 1 slaapkamer..
Volledig gerestylde 4-persoons bungalow comfort met 2 slaapkamers.Deze volledig ingerichte bungalow is geschikt voor maximaal 4 personen. De bungalow beschikt over een woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van apparatuur zoals een flat ..