8-daagse Zonvakantie naar Turkse Rivièra bij Maxx Royal Kemer Resort
Het beste van het beste vind je tussen de heuvels aan een prachtige baai. Een unieke plek om even helemaal tot rust te komen. Het spierwitte strand ligt voor je voeten. Sla je handdoek uit en droom weg in de zon. In de restaurants word je getrakteerd op een explosie van smaken. De meesterchefs gebruiken alleen de puurste en beste producten in hun gerechten. Afiyet olsun; eet smakelijk!
8-daagse Zonvakantie naar Turkse Rivièra bij Papillon AyschaIn het Turkse Belek ben je van harte welkom in hotel Papillon Ayscha. Hier weten ze wat luxe is. De kamers zijn ook luxe en modern ingericht. Duik in een van de zwembaden, glij van de versc..
Zin in een flinke dosis zon, zee en waterpret? Dan is het luxe Dream World Aqua in Kumkoy, bij de levendige badplaats Side, wat voor jou! Dit 5-sterrenhotel staat garant voor een topvakantie in Turkije. Bij het all inclusive hotel hoort een aquapark ..