Wil je verblijven in het hart van Istanbul? Het 4-sterren Alzer Hotel Special Class ligt in de historische wijk Sultanahmet en biedt een unieke combinatie van traditioneel Ottomaanse architectuur en moderne voorzieningen. Gevestigd in een meer dan 100 jaar oud herenhuis, volledig gerestaureerd met oog voor detail, biedt dit hotel een authentieke ervaring. Vanaf het dakterras geniet je van een adembenemend uitzicht op de iconische Blauwe Moskee en de Hagia Sophia. Begin je dag met een uitgebreid ontbijt op het charmante terras, terwijl je uitkijkt over de Zee van Marmara. Met comfortabele kamers, persoonlijke service en een toplocatie is Alzer Hotel de ideale keuze voor je stedentrip naar Istanbul. Boek nu bij D-reizen en ontdek het zelf!
Zin in een flinke dosis zon, zee en waterpret? Dan is het luxe Dream World Aqua in Kumkoy, bij de levendige badplaats Side, wat voor jou! Dit 5-sterrenhotel staat garant voor een topvakantie in Turkije. Bij het all inclusive hotel hoort een aquapark ..
8-daagse Zonvakantie naar Turkse Rivièra bij Papillon AyschaIn het Turkse Belek ben je van harte welkom in hotel Papillon Ayscha. Hier weten ze wat luxe is. De kamers zijn ook luxe en modern ingericht. Duik in een van de zwembaden, glij van de versc..