Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hotel Tahiti Playa

Santa Susanna, Spanje

 

hotel-tahiti-playa
Favoriet 
 

v.a. 435

  • Beoordeeld met een 7.8
  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Hotel Tahiti Playa in Santa Susanna



Het luxe Tahiti Playa ligt direct aan het prachtige, langgerekte strand, vlak bij de wandelboulevard van Santa Susanna en heeft een prachtig zwemparadijs met daar omheen een fijn zonneterras waar je heerlijk op een ligbedje kunt relaxen. Ben je tussendoor graag sportief bezig doe dan gezellig mee met aquagym, aerobics, dansles of voetbal.

Op het terras van de cafetaria kun je genieten van snacks, ijsjes en heerlijke, huisgemaakte sangría en in het hoogseizoen ook van verrassende avondshows. De snackbar aan het strand verzorgt van mei tot en met oktober lekkere broodjes en in het buffetrestaurant heb je uitzicht op zee en worden sommige maaltijden bereid waar je bij staat. In de salon is het 's avonds gezellig om een drankje drinken en een dansje te wagen.

Voor kinderen is er een kinderbadje en een speeltuintje. Bij de leuke miniclub kunnen zij film kijken, mee doen met knutselen en verschillende spelletjes en worden zij af en toe geschminkt. Alsof dat nog niet genoeg is, is er 's avonds is er ook nog eens minidisco. Wat een feestje!

Top vakantiehuizen in Spanje

Iberostar Selection Lanzarote Park

Winter Wanneer je tussen 01-11-2025 en 31-03-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan zee (zonder strand) * Openbaar strand Playa Flamingo op circa 200 meter * Centrum van Playa Blanca op circa 2..

Playa Blanca

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

Finca el Tossal

Op een dag sloeg ik een weg in die mijn leven een stuk mooier maakte. Een pad dat leidde naar de oase van Finca el Tossal. Die ochtend liet ik de havenstad Alicante achter me en even voelde het alsof ik een tijdreis maakte, want een half uurtje en fl..

Bolulla