Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Ropit

Port d Alcudia, Spanje

 

ropitropitropitropitropit
Favoriet 
     

    v.a. 907

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Ropit in Port d Alcudia

    Mooi appartement met gedeeld zwembad en ligt op slechts 700 meter afstand van het strand in Puerto de Alcudia. Het wordt het tweede huis voor 4 personen.

    Het complex van dit fantastische appartement is prachtig, met een gedeeld zwembad en een tuin waar u kunt genieten van een ontspannende duik. Het prachtige grasveld omringt het chloorzwembad van 12 x 5 meter en met een diepte van 0,5 tot 1,8 meter. Er is een buitendouche om af te wassen na een lange dag op het strand, dat op slechts een korte loopafstand ligt. Tot slot kunt u uw dag op deze fantastische locatie het beste afsluiten op het privéterras van dit appartement, waar u een heerlijke barbecue kunt bereiden of 's ochtends kunt genieten van een heerlijk ontbijt.

    Dit appartement op de eerste verdieping, zonder lift, is van binnen nog ongelooflijker. De woon-eetkamer met airconditioning is een schoonheid dankzij de ruimtelijkheid, de modern-rustieke stijl en de perfecte combinatie van kleuren. Hier kunt u samen eten, satelliet-tv kijken of ontspannen terwijl u uit het raam naar het uitzicht op de bergen staart. De houtkachel garandeert ook goede tijden op koude dagen. De keuken is ruim en rustig, zodat u thuis kunt koken op de keramische kookplaat of in de oven. De wasmachine, strijkijzer en strijkplank bevinden zich op een aparte plaats. Er zijn 2 slaapkamers met kledingkast, waarvan één met een tweepersoonsbed en ruimte voor een kinderbedje en een kinderstoel, en de andere met twee eenpersoonsbedden. Een badkamer met bad en twee ventilatoren staat tot uw beschikking.

    Top vakantiehuizen in Spanje

    Iberostar Selection Lanzarote Park

    Winter Wanneer je tussen 01-11-2025 en 31-03-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan zee (zonder strand) * Openbaar strand Playa Flamingo op circa 200 meter * Centrum van Playa Blanca op circa 1..

    Playa Blanca

    Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

    Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

    La Caleta

    GF Gran Costa Adeje

    ..

    Costa Adeje

    Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

    8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

    Costa Adeje