Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Alle vakantiehuizen in Playa de las Americas

Spanje

 

Tigotan Lovers & Friends

Reisperiode: 11/12/2025 • 7 nachten Vertrek: AMS → TFS Verzorging: Halfpension Kamer: Deluxe kamer Direct naar: * Ligging () * Faciliteiten () * Restaurants & Bars () * Hotelkamers () * Sport & Ontspanning () * Zwembaden () * Verzorging () *   ..

Playa de las Americas

Villa Mandi Golf Resort

..

Playa De Las Americas

Coral Suites

Verblijven in een aangename accommodatie in Playa De Las Americas? Hotel Coral Suites is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 366 reizigers beoordelen Hotel Coral Suites gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fot..

Playa De Las Americas

Marylanza Suites en Spa

Wees welkom in dit mooie 4-sterrenhotel op Tenerife, dat uitkijkt over een prachtige golfbaan. In het Aparthotel Marylanza Suites en Spa in Playa de las Americas kom je helemaal tot rust. Strijk neer op de ligbedden op het zonneterras of duik in een ..

Playa De Las Americas

Best Tenerife

Geniet jij graag van zon, zee en strand in een levendige omgeving? Dan is Tenerife het eiland voor jou! Wanneer je bij Best Tenerife verblijft kun je rekenen op een geslaagde zonvakantie. Dit moderne 4-sterrenhotel ligt op een ideale locatie, dicht b..

Playa De Las Americas

H10 Las Palmeras

Geniet met het hele gezin van een heerlijke, onbezorgde zonvakantie op Tenerife. Het optimaal genieten bij het mooie H10 Las Palmeras in Playa de las Américas, dat bovendien erkend is met een eco-label. Terwijl jij lekker bijkleurt op je ligbedje aa..

Playa De Las Americas

Hotel Cleopatra Palace

Hotel Cleopatra Palace is uitermate geschikt voor degene die komt om te relaxen. Het hotel bestaat uit 3 gebouwen en ligt pal aan het Camisón strand. Alle kamers zijn modern ingericht en voorzien van een optimale comfort. Daarnaast hebben alle kamer..

Playa de las Americas

Parque La Paz

Parque La Paz is een topadres midden in het leuke centrum van Playa de las Américas. Binnen no-time sta je bij diverse winkels, gezellige bars en vele restaurants. Het strand is eveneens vlakbij, perfect voor als je graag geniet van zon en zee. Bij ..

Playa de las Americas

Parque Santiago III

Parque Santiago III is een heerlijke plek om vakantie te vieren op Tenerife. Je zit hier op slechts een paar passen van het strand, namelijk aan de boulevard. Ook als je op zoek bent naar winkels en restaurants, dan zit je hier goed, want dit vind je..

Playa de las Americas

Appartementen Palm Beach Tenerife

Palm Beach Club is een gezellig aparthotel met een toplocatie bij het populaire Troya-strand. Een fijne vakantieplek voor het hele gezin. Er is een grote zwembadzone met ligstoelen en zwembadbar, waar u overdag geniet van de zon vanuit uw ligstoel te..

Playa de las Americas

Appartement Parque Santiago IV

Zin in een zonvakantie op Tenerife? Het hele jaar door geniet je bij Parque Santiago IV van een heerlijke vakantie aan het strand. Dit 3-sterrencomplex is gelegen op een toplocatie in het zonnige Playa de las Americas, aan de wandelboulevard en nabij..

Playa De Las Americas

Colon II

Verblijven in een aangename accommodatie in Playa De Las Americas? Appartement Colon II is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1487 reizigers beoordelen Appartement Colon II gemiddeld met een 8. Meer weten? Be..

Playa De Las Americas

 

Vakantiehuizen en villa's dicht bij de kust van Spanje



Een bergachtig land (Sierra Nevada, Pyreneeën) met talrijke hoogvlaktes. De kusten aan de Middellandse Zee zijn het meest toeristisch, gevolgd door de Balearen (eilanden Majorca en Ibiza) en de Canarische Eilanden. De Costa Brava (Barcelona, Salou) en de Costa Dorada hebben warme zomers en milde winters. De Costa Blanca (Calpe, Benidorm, Denia), wat zuidelijker, heeft een vergelijkbare temperatuur, maar is veel droger. De Costa del Sol (Torremolinos, Marbella), helemaal in het zuiden, biedt hete zomers en zeer zachte winters. Het groene noorden (Costa Verde), aan de Atlantische kust, is milder, maar er valt wel veel regen. Op de Spaanse hoogvlakte (van Madrid tot Andalusië) is het in de zomer extreem heet. Het beste klimaat ter wereld heeft Gran Canaria (Tenerife, Fuerteventura, Canarische Eilanden) Verder heeft Spanje veel cultuur te bieden, onder meer in Madrid, Barcelona (Sagrada Familia), Sevilla en Granada (Alhambra).

Natuurlijk, je kunt een appartement huren of een hotel voor je verblijf in Spanje. Maar dan ben je wel altijd aan diverse regels gebonden. Een vakantiehuis huren geeft je alle vrijheid van de wereld. Ruimte genoeg voor jezelf, je partner en je hele gezin. Verder heb je alle privacy, alle comfort en rust. Niks geen lift, niks meer een sleutel ophalen bij de receptie, niks meer stil zijn na middernacht. Je eigen vrijheid, en dat is erg belangrijk. Even geen regels meer, die heb je na je vakantie weer genoeg. En in een vakantiehuis zit alles wat je nodig hebt. Een ruime keuken, voldoende slaapgelegenheid, een douche met toilet en een ruime zitkamer met kleurentelevisie. Je zit in de avond gezellig op je eigen terras te genieten van een drankje en je ziet de zon ondergaan. Je kunt ook een vakantiehuis huren op het platteland als je echt voor je rust gaat.