Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

El Castillo De Monda

Monda, Spanje

 

el-castillo-de-monda
Favoriet 
 

v.a. 411

  • Beoordeeld met een 7.9
  • 3 sterren
  • Max. 2 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

El Castillo De Monda in Monda

Dit liefdevol en met veel zorg gerestaureerde middenklassehotel is gevestigd in een kasteel uit de 9e eeuw. Majesteitelijk troont het op de heuvel boven het dorp Monda. Het weerspiegelt een eeuwenlange geschiedenis en werd gebouwd in kunstige, Maurisch-Andalusische stijl. Het staat op Romeinse fundamenten en heeft een gedegen interieur en een schitterend uitzicht op de Sierra de las Nieves. Naar het dorpscentrum met kleine bars en restaurants is het ongeveer 300 meter. Naar Ojen is het ongeveer 9 kilometer, naar Marbella ongeveer 17 kilometer. Het strand ligt op ongeveer 18 kilometer.
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 03-11-2025 voor een 8-daagse vakantie 411,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Spanje

Iberostar Selection Lanzarote Park

Zomer Wanneer je tussen 01-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan zee (zonder strand) * Openbaar strand Playa Flamingo op circa 200 meter * Centrum van Playa Blanca op circa 1,..

Playa Blanca

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje

Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

Costa Adeje