Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Ohtels San Salvador

Comarruga, Spanje

 

ohtels-san-salvador
Favoriet 
 

v.a. 225

  • Beoordeeld met een 6.2
  • 3 sterren
  • Max. 2 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Ohtels San Salvador in Comarruga

Op zoek naar de perfecte mix van zon, zee en ontspanning? Ohtels San Salvador, gelegen op slechts 200 meter van het prachtige strand Playa San Salvador en omgeven door een bruisende omgeving vol met bars, restaurants en winkels, biedt dit en meer. Met gratis ligstoelen en parasols op het strand en twee verfrissende zoetwaterzwembaden, belooft Ohtels San Salvador een onvergetelijke vakantie onder de Spaanse zon.
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 16-05-2025 voor een 8-daagse vakantie 225,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Spanje

Adrián Hoteles Jardines de Nivaria

8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij Adrián Hoteles Jardines de NivariaMet een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel Adrián Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déc..

Costa Adeje

Iberostar Selection Lanzarote Park

Zeer centraal gelegen aan de prachtige kust van Lanzarote vind je het Iberostar Selection Lanzarote Park hotel. Hier geniet je optimaal van je vakantie. Het complex is verdeeld over 3 gebouwen die in verbinding staan met elkaar, met een speciaal gede..

Playa Blanca

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje