U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.




Welkom in deze kostbare rustieke villa aan de rand van Búger, waar 6 personen kunnen genieten van een prachtig privézwembad.
De buitenkant van dit prachtige pand is prachtig omdat ze een grote eenvoud hebben, maar veel levendigheid en een prachtig uitzicht op de bergen. Een prachtige Mallorcaanse stenen constructie vormt het middelpunt van het landgoed, omgeven door prachtige grashoeken en ervoor een groot privé zoutbad van 8,5 m x 4,5 m en met een diepte variërend van 0,6 tot 1,7 m. Het heeft een buitendouche en toilet, evenals zes ligstoelen eromheen om te zonnebaden. En voor uw avonden nodigt de veranda u uit om smakelijke barbecues te bereiden. Het perceel is omheind en de privacy is totaal.
Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..