Apartments Zell am See-AreitXpress is een prachtig, luxe complex met een heerlijke rustige ligging in Zell am See in de wijk Schüttdorf. Alle appartementen zijn ruim en voorzien van een goed verzorgde keuken en woonkamer en 2 of 3 fijne slaapkamers. Daarnaast beschikken de appartementen ook nog over een terras met zitje en uitzicht op de witte bergtoppen. Het centrum van Zell am See ligt op 4 kilometer afstand en op loopafstand vind je verschillende leuke winkels en restaurants.
eindschoonmaak (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
toeristenbelasting (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
bedlinnen inclusief: geen verschoning tijdens verblijf
handdoeken inclusief: geen verschoning tijdens verblijf
theedoeken inclusief
speeltuin
wi-fi in openbare ruimte: gratis
wi-fi op de kamer: gratis
linnenpakket (bedlinnen en handdoeken): bij de reissom inbegrepen
plaats op parkeerterrein: gratis
huisdieren, excl. voer: circa 19,00 € per stuk per nacht (op te geven bij reservering, ter plekke te betalen)
Officiële classificatie: zonder classificatie
klasse: comfort
modern ingerichte accommodatie
eindschoonmaak (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
toeristenbelasting (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
bedlinnen inclusief: geen verschoning tijdens verblijf
handdoeken inclusief: geen verschoning tijdens verblijf
theedoeken inclusief
huisdieren toegestaan (alleen kleine dieren/honden)
wi-fi in openbare ruimte: gratis
wi-fi op de kamer: gratis
linnenpakket (bedlinnen en handdoeken): bij de reissom inbegrepen
plaats op parkeerterrein: gratis
toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 15 jaar circa 2,55 € per persoon per nacht contant, per betaalpas of creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 6 jaar circa 29,00 € per persoon per verblijf (op te geven bij reservering, ter plekke te betalen, verplicht)
eindschoonmaak: 120,00 € per eenheid per verblijf (als een 3-kamerappartement (alpine comfort) geboekt is), contant, per betaalpas of creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
eindschoonmaak: 180,00 € per eenheid per verblijf (als een 4-kamerappartement (alpine dreams) geboekt is), contant, per betaalpas of creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn.
Appartementen AlmApArt ligt in Pi..
De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..
Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..
Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..