Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Steger - 5 personen

Westendorf, Oostenrijk

 

appartement-steger-5-personen
Favoriet 
 

v.a. 747

  • 3 sterren
  • Max. 5 personen
  • Woonoppervlak: 51 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartement Steger - 5 personen in Westendorf

Appartement Steger ligt op de begane grond van het huis van de eigenaar in Westendorf. Je hebt een eigen ingang via een buitentrap en een eigen tuin en terras dus genoeg privacy.
Op ca. 2 kilometer afstand van appartement Steger ligt de dichtstbijzijnde skilift in Westendorf. Hiermee heb je een directe aansluiting met het gehele skigebied van Westendorf. Je kunt er ook voor kiezen om naar Gondelbahn Hochbrixen te rijden en van waaruit je een directe verbinding met de rest van het skigebied hebt van de Skiwelt Wilder Kaiser Brixental. De gratis skibus stopt op 1 km van appartement Steger.
Het gezellige centrum van Westendorf vind je op 2 km afstand. Hier vind je een ruime keuze aan gezellige restaurants, bars, gezellige après-ski en supermarkten.
Appartement Steger beschikt over een parkeerplaats.
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
Beschikbaarheid Prijs
Van 06-12-2025 t/m 13-12-2025 (7 dagen) 747,- Boek
Van 13-12-2025 t/m 20-12-2025 (7 dagen) 747,- Boek
Van 28-02-2026 t/m 07-03-2026 (7 dagen) 1.182,- Boek
Van 21-03-2026 t/m 28-03-2026 (7 dagen) 827,- Boek
Van 28-03-2026 t/m 04-04-2026 (7 dagen) 1.182,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

12 pers.
Chalet Almdorf Auszeit Fageralm Premium - 10-12 personen

Op een rustige en zonnige locatie in Forstau, dichtbij Schladming ligt het familievriendelijke chaletpark Almdorf Auszeit Fageralm. Het park heeft een zeer gunstige ligging, direct naast het dalstation van het Fageralm skigebied. Na een dag op de lat..

Forstau