Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hotel Ruby Marie

Wenen, Oostenrijk

 

hotel-ruby-marie
Favoriet 
 

v.a. 211

  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Hotel Ruby Marie in Wenen

Hip hotel in de wijk Neubau. Hotel Ruby Marie is gevestigd in een voormalig warenhuis en heeft een moderne, sfeervolle inrichting. Ruby Marie Bar + Café is 24 uur per dag geopend en je kunt hier terecht voor Italiaanse aperitieven, goede koffie en snacks. Daarnaast heeft het hotel een dakterras. Ideaal met mooi weer. Doe je aan yoga? Dit hotel heeft een speciale yoga ruimte en er worden regelmatig yoga evenementen georganiseerd op het dakterras. De kamers hebben een lichte, stijlvolle inrichting en beschikken over alle faciliteiten die je nodig hebt voor een stedentrip Wenen.

Hip hotel in de wijk Neubau. Hotel Ruby Marie is gevestigd in een voormalig warenhuis en heeft een moderne, sfeervolle inrichting. Ruby Marie Bar + Café is 24 uur per dag geopend en je kunt hier terecht voor Italiaanse aperitieven, goede koffie en snacks. Daarnaast heeft het hotel een dakterras. Ideaal met mooi weer. Doe je aan yoga? Dit hotel heeft een speciale yoga ruimte en er worden regelmatig yoga evenementen georganiseerd op het dakterras.

De kamers hebben een lichte, stijlvolle inrichting en beschikken over alle faciliteiten die je nodig hebt voor een stedentrip Wenen.

- Direct om de hoek van de bekendste winkelstraat van Wenen, de Mariahilfer Straße.
- In ca. 15 minuten reis je met de metro of tram naar het oude stadscentrum van Wenen met onder andere de Hofburg en Staatsopera.

Openbaar vervoer:
- Station Westbahnhof ligt op ca. 5 minuten loopafstand van hotel Ruby Marie.
- Tramhalte Mariahilfer Straße, Kaiserstraße ligt direct voor het hotel.

Met het vliegtuig:
- De luchthaven van Wenen ligt op ca. 45 minuten afstand. Reis met de trein en metro naar hotel Ruby Marie.

Met de (huur)auto:
- Openbaar parkeren is mogelijk tegenover het hotel voor ca. € 25,- per dag.
- Ontdek meer van Oostenrijk met een huurauto. Op ca. 30 minuten rijden van Wenen ligt het Wienerwald, een bosrijk gebied met tal van wandelroutes. Of rijd in ca. 45 minuten naar Neusiedler See, dit grote meer heeft zelfs een plekje bemachtigd op de UNESCO Werelderfgoedlijst.

- Hotel Ruby Marie is cash less.

De licht ingerichte kamers van hotel Ruby Marie zijn voorzien van:
- 2-persoonsbed (160 cm)
- TV
- Airconditioning
- Badkamer met douche, toilet en föhn

De Nest room is de meest compacte kamer. Daarna volgt de Cosy room, de Lovely room en de Wow room.

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen