Chalet-appartement Ferienhaus Rieder Am Bach - 14 personen in Wald im Pinzgau
Ferienhaus Rieder is gelegen in het rustige en authentieke Wald im Pinzgau, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Er vertrekt meerdere keren per dag een skibus (halte op ca. 300 meter afstand) vanuit Wald naar Königsleiten, waar je de Dorfbahn cabinelift kan nemen naar de Zillertal Arena. Direct naast de Dorfbahn ligt het zusterhotel Sonneck en hier bevindt zich ook de skiverhuur.
Wald is een rustig dorp met diverse faciliteiten zoals een supermarkt, sportwinkel, après-ski bar, twee restaurants en een zwembad. Eén van de langste langlaufloipes, ongeveer 200 km, gaat langs Wald im Pinzgau.
Ferienhaus Rieder is verdeeld over drie verdiepingen. Het heeft een gezellige inrichting en is van alle gemakken voorzien. In het gehele Ferienhaus is gratis Wi-Fi beschikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid.
Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..
Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..
Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..
Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..