Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Chalet-appartement Green Garden Lodge A2 - 8-10 personen

Walchen (bij Kaprun), Oostenrijk

 

chalet-appartement-green-garden-lodge-a2-8-10-personen
Favoriet 
 

v.a. 1.637

  • 3 sterren
  • Max. 10 personen
  • Woonoppervlak: 136 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Chalet-appartement Green Garden Lodge A2 - 8-10 personen in Walchen (bij Kaprun)

Het luxe twee-onder-één kap Chalet Green Garden Lodge A2 is gelegen in Walchen, nabij Kaprun. Op nog geen drie minuten rijden vind je de Erlebnisberg Naglköpf, deze oefenweide met sleeplift is ideaal voor beginnende wintersporters. Het skigebied van Kaprun, met aansluiting op de gletsjer van de Kitzsteinhorn, is te bereiken met de MK Maiskogelbahn, gelegen in het centrum van Kaprun. Wil je een dagje ergens anders de pistes ontdekken? Zell am See ligt op nog geen 10 minuten afstand van Chalet Green Garden. Op ongeveer 300 meter vanaf het chalet-appartement stopt de skibus.
In het pittoreske centrum van Piesendorf, gelegen op ca. 2 km afstand, vind je een kleine supermarkt en een bakker. Voor meer faciliteiten, waaronder allerlei leuke (sport)winkels en gezellige restaurants kan je het beste naar Kaprun, op ongeveer 6,5 km afstand van Chalet Green Garden.
Chalet Green Garden Lodge A2 is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo beschikt het chalet-appartement over een heerlijke sauna, na een dag op de ski's biedt dit de ultieme ontspanning. Verder heeft Green Garden Lodge A2 een skiberging met skischoendrogers, tafelvoetbaltafel, wasmachine en een droger. Twee parkeerplaatsen.
Er is een oplaadmogelijkheid voor elektrische auto's tegen betaling van een lokaal tarief.
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
  • Sauna (privé)
  • Wasmachine
Beschikbaarheid Prijs
Van 06-12-2025 t/m 13-12-2025 (7 dagen) 1.637,- Boek
Van 13-12-2025 t/m 20-12-2025 (7 dagen) 1.637,- Boek
Van 03-01-2026 t/m 10-01-2026 (7 dagen) 2.762,- Boek
Van 10-01-2026 t/m 17-01-2026 (7 dagen) 2.762,- Boek
Van 17-01-2026 t/m 24-01-2026 (7 dagen) 2.762,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

Hotel Alpenruh

Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..

Serfaus

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden