Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Horvath - 8 personen

Uderns, Oostenrijk

 

appartement-horvath-8-personen
Favoriet 
 

v.a. 653

  • 3 sterren
  • Max. 8 personen
  • Woonoppervlak: 125 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartement Horvath - 8 personen in Uderns

Appartement Horvath is een rustig en zonnig gelegen appartement op de eerste verdieping van het huis van de eigenaar. Het is een ruim appartement en ideaal als je centraal in het Zillertal wilt verblijven.
Zowel het skigebied van Fügen (3 km) als Kaltenbach (5 km) is makkelijk te bereiken. De gratis skibus stopt op slechts 100 meter van appartement Horvath.
In Uderns vind je diverse restaurants, een paar bars, grote supermarkt en winkels. Voor een grotere keuze kun je terecht in het naastgelegen Fügen.
Appartement Horvath beschikt over een parkeerplaats en een gemeenschappelijk skiberging.
Jongerengroepen zijn in dit appartement niet toegestaan.
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
Beschikbaarheid Prijs
Van 13-12-2025 t/m 20-12-2025 (7 dagen) 653,- Boek
Van 28-02-2026 t/m 07-03-2026 (7 dagen) 683,- Boek
Van 07-03-2026 t/m 14-03-2026 (7 dagen) 653,- Boek
Van 14-03-2026 t/m 21-03-2026 (7 dagen) 653,- Boek
Van 21-03-2026 t/m 28-03-2026 (7 dagen) 653,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf

4 pers.
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-a..

Ellmau