UplandParcs Montafon staat in het westen van Oostenrijk, vlak bij de grens met Zwitserland. Het park ligt in het pittoreske bergdorpje St. Gallenkirch. De luxe vakantiehuizen zijn op de bergwand gebouwd, waardoor u vanuit uw accommodatie van een prachtig uitzicht over het Montafon-dal geniet. In de zomer is het hier een paradijs voor bergwandelaars en fietsers en in de winter, wanneer het gebied in een wit wonderland verandert, kunnen wintersporters hun hart ophalen.
Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..
De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..
Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn.
Appartementen AlmApArt ligt in Pi..
Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..