Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement LunApart - 8-11 personen

Sölden, Oostenrijk

 

appartement-lunapart-8-11-personen
Favoriet 
 

v.a. 4.173

  • Beoordeeld met een 8.2
    (47 reviews)
  • 4 sterren
  • Max. 11 personen
  • Woonoppervlak: 120 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartement LunApart - 8-11 personen in Sölden

Wat een toplocatie; op slechts 300 meter van de bekende Giggijochbahn, waarmee je verder het skigebied van Sölden in gaat, vind je het appartement LunApart. Dit moderne appartement heeft een centrale ligging in Sölden met vele voorzieningen in de directe omgeving. Zo vind je bij het dalstation van de Giggijochbahn ook de skischool. Het centrum van Sölden met talloze winkels, restaurants en après-skigelegenheden is te voet te bereiken (ca. 250 meter). Er is een supermarkt op 350 meter afstand.
LunApart bestaat in totaal uit drie appartementen, waarvan wij het grootste aanbieden. Het appartement beschikt over Wi-Fi, een parkeerplaats en skikelder met skischoenendroger. Tegen betaling is broodjesservice mogelijk of je kunt tussen 08.00-12.00u genieten van een heerlijk ontbijt bij 'Restaurant Jati' (op 300 meter). Reserveren is niet perse nodig.
Op 250 meter vanaf het appartement bevindt zich de Freizeit Arena. Gasten van LunApart hebben hier dagelijks gratis toegang tot het wellnesscentrum met zwembad en sauna.
  • Huisdieren toegestaan
  • Zwembad
  • Internet (WiFi)
  • Huisdieren op aanvraag
  • Internet via Wi-Fi
  • Sauna (gemeenschappelijk)
  • Zwembad
Beschikbaarheid Prijs
Van 03-01-2026 t/m 10-01-2026 (7 dagen) 4.628,- Boek
Van 07-02-2026 t/m 14-02-2026 (7 dagen) 5.973,- Boek
Van 14-03-2026 t/m 21-03-2026 (7 dagen) 4.473,- Boek
Van 28-03-2026 t/m 04-04-2026 (7 dagen) 4.173,- Boek
Van 04-04-2026 t/m 11-04-2026 (7 dagen) 4.373,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

4 pers.
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-a..

Ellmau

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf