Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Schladmingerhof

Schladming, Oostenrijk

 

schladmingerhofschladmingerhofschladmingerhofschladmingerhofschladmingerhof
Favoriet 
 

v.a. 578

  • Beoordeeld met een 8
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Schladmingerhof in Schladming

4-daagse Autovakantie naar Dachstein Tauern bij Schladmingerhof

Aan de rand van het Oostenrijkse Schladming vind je hotel Schladmingerhof. De moderne kamers, de rustige locatie en de vernieuwde wellness zorgen voor een comfortabele vakantie in Schladming. Of je nou alleen, als koppel of met het hele gezin komt; in Schladming is voor iedereen wat te doen. Ga met de skibus naar het mooie skigebied en ontdek de besneeuwde bergtoppen! Aan het eind van de dag is het tijd om tot rust te komen. Bij hotel Schladmingerhof is er een vernieuwde wellness waar je gratis gebruik van maakt. Geniet van een stoombad of in de sauna. Wat een heerlijke vakantie!
  • Bar,

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

4 pers.
Appartement Residence Zillertal Type A2 - 4 personen

Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal als je het bruisende nachtleven wil opzoeken, maar ook als je juist van je nachtrust wil genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, m..

Gerlos

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden