Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Rosi und Oliver - 5 personen

Ried (bij Kaltenbach), Oostenrijk

 

appartement-rosi-und-oliver-5-personen
Favoriet 
 

v.a. 574

  • Beoordeeld met een 7
  • 3 sterren
  • Max. 5 personen
  • Woonoppervlak: 72 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartement Rosi und Oliver - 5 personen in Ried (bij Kaltenbach)

Het ruime appartement Rosi und Oliver ligt vlakbij het centrum van Ried im Zillertal (500 meter) en op ca. 1 km van het bekendere Kaltenbach. De skibus stopt al op ca. 150 meter van het appartement en brengt je binnen vijf minuten naar de pistes in Kaltenbach (gratis op vertoon van je skipas). Vanuit Kaltenbach vertrekt een gondel naar het grote en veelzijdige skigebied Hochzillertal-Hochfügen. Je kunt er ook voor kiezen om een dag in het skigebied van Zillertal Arena te gaan skiën. De skilift van Zell am Ziller ligt al op ca. 10 km afstand van het appartement.
Het dorpje Ried im Zillertal met een aantal restaurants, enkele bars, winkels en een supermarkt is een leuke en rustige familiebestemming dichtbij top skigebieden. Kaltenbach, wat vlakbij ligt, is wat levendiger en hier vind je wat meer après-ski en eet gelegenheden. Tussen Ried im Zillertal en Kaltenbach ligt een route door het bos waar je langs de Ziller kunt wandelen.
Het appartement is comfortabel ingericht, van alle gemakken voorzien en beschikt over een terras op het zuiden waar je een prachtig uitzicht hebt over de omliggende bergen. Er is een skiberging met een skischoenendroger waar je je materiaal kunt opbergen. Ook is er een parkeerplaats aanwezig.
Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Kaltenbach, direct onderaan de skilift zit de skiverhuur.
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
Beschikbaarheid Prijs
Van 06-12-2025 t/m 13-12-2025 (7 dagen) 574,- Boek
Van 13-12-2025 t/m 20-12-2025 (7 dagen) 574,- Boek
Van 03-01-2026 t/m 10-01-2026 (7 dagen) 694,- Boek
Van 21-02-2026 t/m 28-02-2026 (7 dagen) 739,- Boek
Van 07-03-2026 t/m 14-03-2026 (7 dagen) 618,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

12 pers.
Chalet Almdorf Auszeit Fageralm Premium - 10-12 personen

Op een rustige en zonnige locatie in Forstau, dichtbij Schladming ligt het familievriendelijke chaletpark Almdorf Auszeit Fageralm. Het park heeft een zeer gunstige ligging, direct naast het dalstation van het Fageralm skigebied. Na een dag op de lat..

Forstau

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau