Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hotel Heinrichshof

Mühlbach am Hochkönig, Oostenrijk

 

hotel-heinrichshofhotel-heinrichshofhotel-heinrichshofhotel-heinrichshofhotel-heinrichshof
Favoriet 
 

v.a. 772

  • Beoordeeld met een 8.5
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Hotel Heinrichshof in Mühlbach am Hochkönig

Hotel Heinrichshof is onlangs volledig gerenoveerd. Het is een comfortabel hotel met nette, verzorgde kamers en met een uitstekende ligging in het centrum van Mühlbach am Hochkönig. 's Morgens ben je met de skibus binnen vijf minuten bij de liften en na een dag vol plezier kun je terugskiën tot aan het hotel.

De fijne ligging, het verblijf op basis van all inclusive, de prima keuken en de gastvrije eigenaren maken Hotel Heinrichshof tot een fijne uitvalsbasis voor een geweldige wintersportvakantie!
  • toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 15 jaar circa 2,50 € per persoon per nacht (ter plekke te betalen, verplicht)
  • mobility tax: voor deelnemers met leeftijd van 6 t/m 14 jaar circa 0,50 € per persoon per nacht (ter plekke te betalen, verplicht)
  • babybedje (beperkt beschikbaar)
  • receptie
  • lift (aantal 1)
  • kluisje (op de kamer)
  • lobby
  • eetgelegenheden: restaurant
  • televisiehoek
  • accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
  • parkeerterrein (beperkt beschikbaar)
  • wi-fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis)
  • bedlinnen inclusief verschoning bij verblijf vanaf 7 nachten 1 keer per week: extra verschoning op verzoek
  • handdoeken inclusief: extra verschoning op verzoek
  • sauna (gratis)
  • babybedje (beperkt beschikbaar)
  • wi-fi op de kamer: gratis
  • plaats op parkeerterrein: gratis
  • babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar, op aanvraag circa 15,00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen)
  • huisdieren, excl. voer: circa 15,00 € per stuk per nacht (op te geven bij reservering, ter plekke te betalen)
  • kluisje op de kamer: (ter plekke te betalen)
  • Officiële classificatie: 3 sterren
  • totaal aantal kamers / appartementen: 25
  • totaal aantal gebouwen: 1
  • klasse: comfort
  • receptie
  • lift (aantal 1)
  • kluisje (op de kamer)
  • lobby
  • eetgelegenheden: restaurant
  • televisiehoek
  • accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
  • parkeerterrein (beperkt beschikbaar)
  • wi-fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis)
  • bedlinnen inclusief verschoning bij verblijf vanaf 7 nachten 1 keer per week: extra verschoning op verzoek
  • handdoeken inclusief: extra verschoning op verzoek
  • huisdieren toegestaan
  • wi-fi op de kamer: gratis
  • plaats op parkeerterrein: gratis
  • sauna (gratis)
  • eetgelegenheden: restaurant

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden