Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Eder

Maria Alm, Oostenrijk

 

ederederederedereder
Favoriet 
 

v.a. 523

  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Eder in Maria Alm

4-daagse Autovakantie naar Hochkönig bij Eder

Dit hotel ligt in het gezellige Maria Alm, pal aan het dorpsplein en is omringd door de indrukwekkende Hochkönig. Hier ben je niet alleen toeschouwer, maar leef je de sfeer van de Dorfabend, het boerenherfstfeest of de knusse Adventmarkt. Het uitzicht op de bergen is elke keer weer adembenemend. De natuur is meer dan mooi: het is een ervaring die je voelt. De natuur is niet alleen mooi, het is een ervaring die je diep van binnen raakt. Verken de bergen te voet of op de fiets en ontdek deze prachtige regio.
  • Zwembad
  • Zwembad
  • Bar
  • Huisdieren toegestaan,
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 18-04-2026 voor een 4-daagse vakantie 523,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

4 pers.
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-a..

Ellmau