Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Residenz Königsleiten

Königsleiten, Oostenrijk

 

residenz-konigsleitenresidenz-konigsleitenresidenz-konigsleitenresidenz-konigsleitenresidenz-konigsleiten
Favoriet 
 

v.a. 1.293

  • Beoordeeld met een 8.3
  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Residenz Königsleiten in Königsleiten

Op een hele centrale locatie in het sneeuwzekere Köningsleiten, direct aan de kinderpiste, vind je het luxe Selections complex: Residenz Köningsleiten. Deze residenz biedt je zeer ruime en sfeervol ingerichte appartementen met uitzicht op de besneeuwde pistes. De gondel lift van Köningsleiten lift op slechts 200 meter en op loopafstand vind je diverse leuke restaurants en winkels.  Je kunt zelfs meestal naar het appartement terugskiën.

Alle appartementen beschikken over een sfeervolle inrichting, woonkamer met tv en zithoek, eethoek, balkon of terras, volledig ingerichte keuken met o.a. vaatwasser, koelkast met vriesvak, keramische kookplaat en koffiezetapparaat. Daarnaast beschikken de appartementen over 2 fijne slaapkamers en 2 badkamers.

In Königsleiten heb je alles binnen handbereik: de skiliften, skischolen en après-ski bars, maar ook een supermarkt en diverse leuke restaurants. Daarnaast is het dorp zeer kindvriendelijk met o.a. een rodelbaan en een kinder- (beginners)piste middenin het dorp.


  • babybedje
  • speelweide
  • linnenpakket (bedlinnen en handdoeken): circa 25,00 € per persoon per verblijf (ter plekke te betalen, verplicht)
  • toeristenbelasting: circa 3,40 € per persoon per dag contant of per creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
  • eindschoonmaak: circa 140,00 € per eenheid per verblijf contant of per creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
  • elektriciteit: circa 10,00 € per persoon per verblijf (ter plekke te betalen, verplicht)
  • totaal aantal kamers / appartementen: 11
  • klasse: comfort
  • receptie (centrale receptie, hotel konigsleiten circa 100 meter)
  • lift
  • geen kluisjes beschikbaar
  • parkeergarage
  • wi-fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis)
  • borg (contant of per creditcard te betalen)
  • eindschoonmaak (contant of per creditcard te betalen)
  • toeristenbelasting (contant of per creditcard te betalen)
  • bedlinnen exclusief
  • handdoeken exclusief
  • huisdieren niet toegestaan
  • wi-fi in openbare ruimte: gratis
  • wi-fi op de kamer: gratis
  • plaats in parkeergarage: gratis
  • receptie (centrale receptie, hotel konigsleiten circa 100 meter)
  • lift
  • geen kluisjes beschikbaar
  • parkeergarage
  • wi-fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis)
  • borg (contant of per creditcard te betalen)
  • eindschoonmaak (contant of per creditcard te betalen)
  • toeristenbelasting (contant of per creditcard te betalen)
  • bedlinnen exclusief
  • handdoeken exclusief
  • babybedje
  • speelweide
  • wi-fi in openbare ruimte: gratis
  • wi-fi op de kamer: gratis
  • plaats in parkeergarage: gratis
  • babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar circa 50,00 € per eenheid per verblijf (op te geven bij reservering, ter plekke te betalen)

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

4 pers.
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-a..

Ellmau

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden