Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Chalet Carpe Diem - 6-7 personen

Königsleiten, Oostenrijk

 

chalet-carpe-diem-6-7-personen
Favoriet 
 

v.a. 3.131

  • Beoordeeld met een 8
    (4 reviews)
  • 3 sterren
  • Max. 7 personen
  • Woonoppervlak: 110 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Chalet Carpe Diem - 6-7 personen in Königsleiten

Chalet Carpe Diem is een vrijstaand chalet, gelegen aan de rand van het bos in Königsleiten. Het chalet is omgeven door meerdere chalets. Op ca. 850 meter kan je de Königsleiten Dorfbahn nemen en kom je uit bij de Königsleitenspitze. Het skigebied is goed verbonden met de andere delen van de Zillertal Arena. De skibushalte bevindt zich op ca. 350 meter van het chalet.
Het centrum van Königsleiten is op ca. 900 meter afstand en je vind er een aantal winkels, een supermarkt, après-ski gelegenheden en restaurants.
Er is in het chalet veel gebruik gemaakt van hout, wat het chalet een typisch Oostenrijkse uitstraling geeft. Verder beschikt Carpe Diem over gratis Wi-Fi, een skiberging, wasmachine en één overdekte parkeerplek.
Ligging op plattegrond: E2, nr. 174 (zie link bij plaats Königsleiten).
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
  • Wasmachine
Beschikbaarheid Prijs
Van 06-12-2025 t/m 13-12-2025 (7 dagen) 3.131,- Boek
Van 13-12-2025 t/m 20-12-2025 (7 dagen) 3.441,- Boek
Van 28-02-2026 t/m 07-03-2026 (7 dagen) 4.726,- Boek
Van 14-03-2026 t/m 21-03-2026 (7 dagen) 3.131,- Boek
Van 28-03-2026 t/m 04-04-2026 (7 dagen) 4.006,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

Hotel Alpenruh

Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..

Serfaus

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen

4 pers.
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-a..

Ellmau

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden