Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Chalet-appartement Sabine - 2-4 personen

Königsleiten, Oostenrijk

 

chalet-appartement-sabine-2-4-personen
Favoriet 
 

v.a. 1.207

  • Beoordeeld met een 8
  • 3 sterren
  • Max. 4 personen
  • Woonoppervlak: 45 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Chalet-appartement Sabine - 2-4 personen in Königsleiten

Het comfortabele chalet-appartement Sabine is op korte afstand van de piste gelegen (ca. 200 meter). Het chalet bevindt zich bij de entree van Königsleiten, waardoor het een rustige, maar toch centrale ligging heeft. Het centrum van Königsleiten, met o.a. diverse restaurants, bars, winkeltjes en supermarkt bevindt zich op loopafstand. De Märchenwald lift ligt op slechts 300 meter afstand van chalet-appartement Sabine en bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om terug te skiën tot aan het chalet.
Chalet-appartement Sabine beschikt over 4 appartementen. en is van binnen comfortabel en sfeervol ingericht. Alle appartementen hebben een groot balkon met tuinmeubilair en een internetverbinding (Wi-Fi). Verder is er een gezamenlijke wasruimte (tegen betaling) met wasmachine en droger en er is een skiberging met schoenendroger aanwezig.
Ligging op plattegrond: C3, nr. 2 (zie link bij plaats Königsleiten).
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
  • Wasmachine
Beschikbaarheid Prijs
Van 06-12-2025 t/m 13-12-2025 (7 dagen) 1.207,- Boek
Van 13-12-2025 t/m 20-12-2025 (7 dagen) 1.372,- Boek
Van 03-01-2026 t/m 10-01-2026 (7 dagen) 1.317,- Boek
Van 10-01-2026 t/m 17-01-2026 (7 dagen) 1.207,- Boek
Van 17-01-2026 t/m 24-01-2026 (7 dagen) 1.207,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen

12 pers.
Chalet Almdorf Auszeit Fageralm Premium - 10-12 personen

Op een rustige en zonnige locatie in Forstau, dichtbij Schladming ligt het familievriendelijke chaletpark Almdorf Auszeit Fageralm. Het park heeft een zeer gunstige ligging, direct naast het dalstation van het Fageralm skigebied. Na een dag op de lat..

Forstau

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

4 pers.
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-a..

Ellmau