Appartementen Rabl is een vrij nieuw en modern appartementenhuis op slechts 350 meter van de Salvista Gondelbahn in Itter. Het heeft een rustige en zonnige ligging en de weg er naar toe is het laatste stuk hellend. Vanuit het dalstation van Itter heb je een directe aansluiting op het gehele skigebied van Skiwelt Wilder Kaiser/Brixental en aan het einde van de dag kun je skiën tot aan het dalstation.
In Itter vind je een kleine supermarkt (ca. 2.6 km afstand). Voor grote inkopen kun je beter naar Söll of Hopfgarten rijden. Hier vind je ook een uitgebreide keuze aan restaurants, winkels en bars.
Appartementen Rabl beschikt over een gemeenschappelijke skiberging.
Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..
Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn.
Appartementen AlmApArt ligt in Pi..
Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..
De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..