Midden in het bruisende centrum van Ischgl en op loopafstand van de liften vind je het luxe Sporthotel Piz Buin. Alle kamers zijn luxe ingericht en voorzien van zeer comfortabele bedden en een moderne badkamer. Verder biedt Sporthotel Piz Buin je een uitgebreid wellness center met o.a. een verwarmd binnenbad waar je na een inspannende dag heerlijk kan relaxen.
drinkgelegenheden: bar
binnenzwembad (oppervlakte: 30 m²)
babybedje
kinderstoel
receptie
lift
kluisje (op de kamer)
lobby
ontbijtruimte
drinkgelegenheden: bar
televisiehoek
voorzieningen voor mindervaliden (rolstoeltoegankelijk)
parkeergarage
e-car laadpuntentegen betaling
wi-fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis), bij de receptie (gratis)
toeristenbelasting (contant of per creditcard te betalen)
bedlinnen inclusief: geen verschoning tijdens verblijf; extra verschoning op verzoek
handdoeken inclusief: extra verschoning op verzoek
toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 15 jaar circa 4,00 € per persoon per nacht contant of per creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..
Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..
Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..
Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..