Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Alpenperle - 4-6 personen

Ischgl, Oostenrijk

 

appartement-alpenperle-4-6-personen
Favoriet 
 

v.a. 2.948

  • Beoordeeld met een 7.5
    (2 reviews)
  • 3 sterren
  • Max. 6 personen
  • Woonoppervlak: 60 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartement Alpenperle - 4-6 personen in Ischgl

Midden in het centrum van Ischgl vind je de appartementen Alpenperle. Direct tegenover het appartement is de voetgangerstunnel die naar de Fimbabahn en de iets verderop gelegen Pardatschgratbahn voert. Ook de Silvrettabahn ligt op slechts 350 meter afstand en hier bevindt zich tevens de skischool. Terug skiën is mogelijk tot aan het centrum van Ischgl, op ca. 100 meter van het appartement.
Appartementengebouw Alpenperle is gelegen in de voetgangerszone van Ischgl en wordt omgeven door vele winkels, restaurants en après-ski bars. De appartementen zijn modern ingericht en voorzien van gratis Wi-Fi. Op aanvraag kan de auto worden geparkeerd in de parkeergarage (vooraf reserveren aanbevolen, tegen betaling). In het appartementengebouw vind je verder een kleine lounge, receptie, lift en een skiberging met skischoenendroger. Er is geen broodjesservice in de appartementen mogelijk, maar er is een bakker te vinden op ca. 50 meter van het gebouw.
Bij voldoende sneeuw bevindt zich aan de rand van het dorp een wandelpad voor een winterse wandeltocht en voor de langlaufers is er een loipe richting Mathon-Galtür.
  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
Beschikbaarheid Prijs
Van 07-02-2026 t/m 14-02-2026 (7 dagen) 4.698,- Boek
Van 28-02-2026 t/m 07-03-2026 (7 dagen) 4.698,- Boek
Van 07-03-2026 t/m 14-03-2026 (7 dagen) 4.698,- Boek
Van 04-04-2026 t/m 11-04-2026 (7 dagen) 3.923,- Boek
Van 11-04-2026 t/m 18-04-2026 (7 dagen) 2.948,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams