U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
Op een heerlijke rustige locatie in Hippach vind je het authentieke Gasthof Christlwirt. Dit nostalgische hotel ligt op 500 meter afstand van het centrum van Hippach. De skibus die je snel naar de lift brengt, stopt naast het hotel. De kamers zijn eenvoudig en in typische Alpine stijl ingericht en voorzien van een televisie en een nette badkamer. 's Morgens kun je genieten van een heerlijk ontbijt, zodat je vol energie de berg op kan.
Na een lange dag op de piste is de honger vaak groot. Het traditionele restaurant van Christlwirt serveert de lekkerste Oostenrijkse gerechten. Geniet hier van heerlijke vleesgerechten, salades en soepen.
Op een rustige en zonnige locatie in Forstau, dichtbij Schladming ligt het familievriendelijke chaletpark Almdorf Auszeit Fageralm. Het park heeft een zeer gunstige ligging, direct naast het dalstation van het Fageralm skigebied. Na een dag op de lat..