Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Skylodge Alpine Homes

Haus im Ennstal, Oostenrijk

 

skylodge-alpine-homesskylodge-alpine-homesskylodge-alpine-homesskylodge-alpine-homesskylodge-alpine-homes
Favoriet 
 

v.a. 1.569

  • 4.5 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Skylodge Alpine Homes in Haus im Ennstal

Skylodge Alpine Homes liggen direct aan de piste en op slechts 300 meter van de skilift (Höfi Express). Bij voldoende sneeuw kun je heerlijk tot vlak aan het complex afdalen! Het gezellige centrum van Haus im Ennstal, waar je ook terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen, ligt op 5 kilometer afstand. 

Dit gloednieuwe complex bied je luxe en volledig verzorgde appartementen. Alle appartementen zijn ruim en sfeervol ingericht en voorzien van een moderne keuken, 1 of meerdere slaapkamers en een balkon of terras met uitzicht op de omgeving. 


  • receptie (geopend van 08:00 tot 17:00 uur)
  • lift
  • lobby
  • brood bestelservice
  • accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
  • parkeerterrein (beperkt beschikbaar)
  • wi-fi op de kamer (gratis), bij de receptie (gratis)
  • eindschoonmaak (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
  • toeristenbelasting (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
  • linnengoed exclusief (bedlinnen + handdoeken)
  • wellnesscenter/spa: sauna, kruidensauna, infraroodcabine, rustruimte
  • wi-fi op de kamer: gratis
  • plaats in parkeergarage: gratis
  • handdoekenservice: circa 15,00 € per persoon per verblijf (ter plekke te betalen)
  • wellnesscenter/spa: sauna, kruidensauna, infraroodcabine, rustruimte
  • toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 15 jaar circa 2,50 € per persoon per nacht contant, per betaalpas of creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
  • linnenpakket (bedlinnen en handdoeken): circa 15,00 € per persoon per verblijf (ter plekke te betalen, verplicht)
  • eindschoonmaak: 157,00 € per eenheid per verblijf (als een 3-kamerappartement type iii (apartment typ 3) geboekt is), contant, per betaalpas of creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
  • eindschoonmaak: 302,00 € per eenheid per verblijf (als een 5-kamerappartement type ii (penthouse) geboekt is), contant, per betaalpas of creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
  • Officiële classificatie: 4,5 sterren
  • klasse: luxe
  • modern ingerichte accommodatie
  • receptie (geopend van 08:00 tot 17:00 uur)
  • lift
  • lobby
  • brood bestelservice
  • accommodatie niet geschikt voor mindervaliden
  • parkeerterrein (beperkt beschikbaar)
  • wi-fi op de kamer (gratis), bij de receptie (gratis)
  • eindschoonmaak (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
  • toeristenbelasting (contant, per betaalpas of creditcard te betalen)
  • linnengoed exclusief (bedlinnen + handdoeken)
  • huisdieren niet toegestaan
  • wi-fi op de kamer: gratis
  • plaats in parkeergarage: gratis
  • borg: circa 300,00 € per verblijf (ter plekke te betalen, verplicht)

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

6 pers.
Chalet-appartement Carla - 6 personen

Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..

Umhausen

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden