Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

KOSIS Sports Lifestyle

Fügen, Oostenrijk

 

kosis-sports-lifestylekosis-sports-lifestylekosis-sports-lifestylekosis-sports-lifestylekosis-sports-lifestyle
Favoriet 
 

v.a. 607

  • Beoordeeld met een 9
  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

KOSIS Sports Lifestyle in Fügen

4-daagse Autovakantie naar KOSIS Sports Lifestyle in Hochzillertal Hochfügen

Omringd met natuur en bergen vind je dit kleinschalige, maar comfortabele hotel. Nadat je wakker wordt in je moderne- en in Alpine-stijl ingerichtte kamer ontbijt je op het terras terwijl de zon langzaam opkomt. Ga je vandaag wandelen, bergbeklimmen of mountainbiken? Voor een actieve vakantie zit je hier op de juiste plek met een tal aan activiteiten binnen handbereik. De bar van het hotel is de ideale ontmoetingsplek met wekelijkse live muziek en zelfs een DJ. Een dag weg met de kids? Op minder dan 2 kilometer van het hotel vind je een spetterparadijs voor kinderen en een spa voor jou om tot rust te komen. Wie een dag bij het hotel blijft geniet van een ontspannende massage in de wellness. Aan het eind van de dag staan de koks klaar om een culinair gerecht voor je te maken zodat jij met een voldaan gevoel en een gevulde maag je klaar stoomt voor een nieuwe dag.
  • Bar
  • Huisdieren toegestaan

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

Hotel Alpenruh

Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..

Serfaus

4 pers.
Appartement Residence Zillertal Type A2 - 4 personen

Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal als je het bruisende nachtleven wil opzoeken, maar ook als je juist van je nachtrust wil genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, m..

Gerlos

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams