Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

POST POST Hotel

Bad Hofgastein, Oostenrijk

 

post-post-hotelpost-post-hotelpost-post-hotelpost-post-hotelpost-post-hotel
Favoriet 
 

v.a. 1.728

  • Beoordeeld met een 8.5
  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

POST POST Hotel in Bad Hofgastein

Verblijven in een aangename accommodatie in Bad Hofgastein? Hotel POST POST Hotel is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1497 reizigers beoordelen Hotel POST POST Hotel gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto[APOSTROPHE]s en beoordelingen van Hotel POST POST Hotel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel POST POST Hotel vandaag nog!
  • Wellness Sauna Fitnessruimte Massage Stoombad Wandelroutes Parkeergelegenheid Gratis Wifi Lift Langlaufen
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 21-03-2026 1.728,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

Alpenchalets Flachauer Gutshof

Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..

Flachau

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

4 pers.
Appartement Residence Zillertal Type A2 - 4 personen

Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal als je het bruisende nachtleven wil opzoeken, maar ook als je juist van je nachtrust wil genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, m..

Gerlos

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams