Deze geschakelde, gelijkvloerse bungalow is geschikt voor 6 personen. De woning beschikt over een woonkamer met openhaard en een televisie. De keuken is onder andere voorzien van een combimagnetron, vaatwasser en koelkast. Daarnaast vind je hier 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsboxspringbedden en een slaapkamer met een stapelbed. Daarnaast is er een badkamer, een apart toilet en een tuin met meubilair. Ook kan je gratis gebruikmaken van wifi. Een groot deel van het park is autovrij. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats. Bij de bungalows nummer 1 t/m 83 is het toegestaan om maximaal 1 auto bij de bungalow te parkeren.
Een aantal bungalows binnen dit type zijn recent gerestyled. Je kunt deze met voorkeur reserveren tijdens het boeken. Vink onder het kopje "Betaalde voorkeuren" de optie "Restyled" aan.
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..