Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Chalet 150

Sint-Annaland, Nederland

 

chalet-150chalet-150chalet-150chalet-150chalet-150
Favoriet 
     

    v.a. 586

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Chalet 150 in Sint-Annaland

    Een gezellig toevluchtsoord voor familieplezier en ontspanning

    Stel je voor dat je je vakantiehuis binnenstapt en je meteen thuis voelt - dit is de ervaring die op je wacht in de charmante chalets van het vakantiepark. Perfect voor gezinsuitjes of een ontspannen weekend in Zeeland met vrienden, het park is zowel kindvriendelijk als huisdiervriendelijk, dus aarzel niet om je hond mee te nemen voor een geweldige tijd samen.

    Sint-Annaland Strand
    Op slechts vijf minuten lopen van het park is het Sint-Annaland Strand een idyllische bestemming voor zonnebaden, zwemmen of een dagje met de kinderen. Het ondiepe water maakt het een veilige plek voor de kleintjes om in het water te spelen, terwijl jij geniet van de ontspannen sfeer. Pak je handdoeken, strand speelgoed in en geniet van een plezierige dag op het strand.

    Brasserie De Deu-Braek
    Voor een heerlijke maaltijd kun je naar Brasserie De Deu-Braek gaan, waar het menu een reeks seizoensgebonden gerechten biedt die perfect zijn voor elke smaak. Geniet van een stevige lunch of diner, met opties voor kinderen en vegetariërs. Op zonnige dagen kun je natuurlijk genieten van je maaltijd op het terras terwijl de kinderen spelen in het klimhuis of op de schommels.

    Fietsen huren
    Verken de omgeving op je eigen tempo door fietsen te huren, zowel voor volwassenen als kinderen bij de receptie.

    Solex huren
    Ervaar de charme van een vintage Solex scooter. Of het nu een nostalgische rit is voor de oudere generatie of een nieuwe ervaring voor jongere avonturiers, het huren van een Solex laat je het prachtige Thoolian-landschap verkennen. Je kunt een Solex of een speciaal pakket boeken bij de receptie, maar zorg ervoor dat je van tevoren boekt, aangezien ze erg populair zijn. (Let op: bestuurders moeten 18 jaar of ouder zijn en een geldig rijbewijs voor bromfiets of auto bezitten.)

    Verse broodjes voor het ontbijt
    Begin je dag goed met verse broodjes of croissants. Plaats eenvoudig je bestelling bij de receptie en haal je warme bakkerij lekkernijen de volgende ochtend op - perfect voor een heerlijk ontbijt.

    Of je nu ontspant op het strand, fietst door het landschap of geniet van lokale smaken, dit vakantiepark biedt de ideale mix van ontspanning, avontuur en familieplezier.



    Deze charmante accommodatie is perfect voor gezinnen met twee kinderen en biedt comfortabel slaapplaatsen voor maximaal vier personen.

    De ouderslaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed en ruime kasten, terwijl de tweede slaapkamer is voorzien van een stapelbed. De uitnodigende woonkamer biedt een ontspannen sfeer met televisie en gratis Wi-Fi. De goed uitgeruste open keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, magnetron, koelkast en alle benodigdheden voor een comfortabel verblijf.

    De badkamer beschikt over een douche, toilet en wastafel. Buiten is de ruime tuin voorzien van tuinmeubelen en een grote parasol, waardoor het de perfecte plek is om buiten te genieten.

    U heeft toegang tot een eigen parkeerplaats.

    Voor grotere groepen kan deze accommodatie worden gecombineerd met twee aangrenzende units, waardoor het een ideale keuze is voor maximaal 12 personen.

    Belangrijkste kenmerken:

    • Twee slaapkamers: Tweepersoonsbed en stapelbed
    • Privé parkeerplaats: 1 plaats
    • Airconditioning
    • Volledig uitgeruste keuken: Koffiezetapparaat, magnetron, koelkast
    • Comfortabele zithoek met tv en gratis Wi-Fi
    • Ruime tuin met tuinmeubelen en parasol
    • Badkamer met douche, toilet en wastafel

    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Nederland

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn