Deze ruime geschakelde bungalow is geschikt voor 4 personen. In de woonkamer is een televisie aanwezig en de open keuken is uitgerust met onder andere een combimagnetron, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Er zijn 3 slaapkamers met in totaal 4 eenpersoonsbedden. Eén slaapkamer en de badkamer met inloopdouche en toilet bevinden zich op de begane grond. Via de openslaande deuren in de woonkamer loop je zo het gemeubileerde terras op en vanuit de slaapkamers op de verdieping heb je toegang tot het balkon. Je maakt gratis gebruik van wifi.
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..