Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

De Kraaijenbergse Plassen - Modern 6-persoons chalet aan het water gelegen aan de Kraaijenbergse Plassen

Linden, Nederland

 

modern-6-persoons-chalet-aan-het-water-gelegen-aan-de-kraaijenbergse-plassenmodern-6-persoons-chalet-aan-het-water-gelegen-aan-de-kraaijenbergse-plassenmodern-6-persoons-chalet-aan-het-water-gelegen-aan-de-kraaijenbergse-plassenmodern-6-persoons-chalet-aan-het-water-gelegen-aan-de-kraaijenbergse-plassenmodern-6-persoons-chalet-aan-het-water-gelegen-aan-de-kraaijenbergse-plassen
Favoriet 
     

    v.a. 419

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    De Kraaijenbergse Plassen - Modern 6-persoons chalet aan het water gelegen aan de Kraaijenbergse Plassen in Linden

    Dit zespersoons chalet is direct gelegen aan de Kraaijenbergse Plassen. Dit biedt eindeloze waterrecreatie mogelijkheden zoals vissen op of aan het water, wandel- en fietstochten rond de plassen en zonnen op het strand. Dit chalet is gelegen op een nieuwe resort dat van alle gemakken voorzien is. Denk hierbij aan een restaurant, boot- en fietsverhuur en animatieteam. In de omgeving treft u ten zuiden van het resort de Staatsbossen Sint Anthonis met indrukwekkende bossen, heide en zandverstuivingen. Ten noorden vindt u de oudste stad van Nederland Nijmegen waar het op één van de gezellige terrassen goed toeven is. De historie van deze mooie stad gaat terug naar de Romeinse tijd. Kortom alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie!

    De ruime woonkamer van dit zespersoons chalet is gezellig ingericht met een zit- en eethoek. De moderne keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser, magnetron, filter koffiezetapparaat, waterkoker, en koelkast met vriesvak. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Ook is er een apart toilet aanwezig. Er zijn drie slaapkamers waarvan een met eenpersoonsbedden, een slaapkamer met een stapelbed en een slaapkamer met een tweepersoonsbed. Buiten kunt u heerlijk van de tuin genieten op het gemeubileerde terras. Ook is er plek voor één auto bij de chalet.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet