Villapark De Koog op Texel biedt een ontspannen familievakantie vlak bij het strand. Hoewel er geen zwembad op het park is, hebben gasten gratis toegang tot het binnen- en buitenzwembad van het nabijgelegen De Krim, inclusief glijbanen en een waterspeelplaats voor kinderen.Gezinnen kunnen ook gebruikmaken van de overdekte speelparadijzen van De Krim en Kogerstrand, ideaal voor kinderen bij elk weer. De receptie van het villapark bevindt zich op camping De Shelter, waar je fietsen kunt huren en verse broodjes kunt bestellen.Op loopafstand vind je het gezellige badplaatsje De Koog en het Noordzeestrand. Het Nationaal Park Duinen van Texel ligt dichtbij, met directe toegang tot mooie fiets- en wandelroutes in de natuur.
Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..
Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..