Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Residence Loano 2 Village Two-room Apartment 4 Pax Balcony

Loano, Italië

 

residence-loano-2-village-two-room-apartment-4-pax-balconyresidence-loano-2-village-two-room-apartment-4-pax-balconyresidence-loano-2-village-two-room-apartment-4-pax-balconyresidence-loano-2-village-two-room-apartment-4-pax-balconyresidence-loano-2-village-two-room-apartment-4-pax-balcony
Favoriet 
     

    v.a. 476

    • Max. 4 personen
    • 1 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Residence Loano 2 Village Two-room Apartment 4 Pax Balcony in Loano

    Gelegen in de woonwijk Loano, in het hart van de Riviera di Ponente, te midden van het groen van tuinen en bloemrijke paden, op 1800 meter van de zee en het centrum, is dit een van de meest gastvrije en goed uitgeruste accommodaties in Ligurië. Comfortabel en met speciale kindergedeeltes, beschikt het over 3 buitenzwembaden en een groot solarium met ligstoelen en parasols voor wie wil ontspannen in de zon. De uitstekende restaurants van het dorp bieden Ligurische gerechten en specialiteiten uit de regionale, Italiaanse en internationale keuken. Gasten kunnen ontspannen op de tennis-, minivoetbal- en beachvolleybalvelden. Een handige gratis pendelbus verbindt het dorp met het centrum van Loano.
    De clubkaart voor dag- en avondentertainment met spelletjes, toernooien en shows voor volwassenen en kinderen is bij de prijs inbegrepen.

    Een tweekamerappartement van circa 35 m², geschikt voor 4 bewoners, inclusief baby's en kinderen. Het beschikt over een tweepersoonsslaapkamer, gescheiden door een schuifdeur van de woonkamer, met een verborgen kitchenette en een tweepersoonsslaapbank. Het appartement beschikt ook over een badkamer met douche en een balkon met een tafel en stoelen.
    Houd er rekening mee dat de foto's en de beschrijving van het interieur van de accommodatie uitsluitend ter informatie dienen.

    Top vakantiehuizen in Italië

    President Sea Palace

    Reisperiode: /09/202606 • 7 nachten Vertrek: RTM → CTA Verzorging: All Inclusive Kamer: 2-persoonskamer Large Geen balkon Winter Wanneer je tussen 03-05-2024 en 27-09-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing...

    Lido di Noto

    Agriturismo La Sovana Hotel

    Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..

    Sarteano