Voor een kleinschalig appartementencomplex, midden in het centrum, zit je hier goed. Wandel de stad in om de highlights te bekijken of om een terras te bezoeken. Bestel een drankje met wat mezes. Mmm lekker. Een stranddag kan ook, want het strand is ook dichtbij. Terug in het hotel geniet je van het verkoelende water van het zwembad. Uit eten doe je in het gezellige centrum. Een wijntje toe? Dat kan in de wijnbar van het hotel.
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
Reisperiode: /05/202605 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: All Inclusive
Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..