Bij Casa Adele (ex Leoniki Grand) kom je in een gezellige omgeving terecht, op maar 150 meter van het strand. Het kleinschalige hotel heeft een stralende uitstraling en biedt comfortabele kamers waar je heerlijk kunt ontspannen tijdens je vakantie. De accommodatie ligt nabij levendige restaurantjes en winkeltjes, waardoor je je niet snel verveelt. Perfect voor gezinnen die willen genieten van de zon en het mooie Griekse eiland. Het hotel ademt een sfeervolle en gastvrije sfeer, waardoor je je meteen thuis voelt.
D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..
Reisperiode: 21/10/2026 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: All Inclusive
Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..