Appartementen Anna is een sfeervol complex, ideaal gelegen dicht bij het strand en omringd door een keur aan restaurants en winkels. Geniet van een fijn verblijf in een rustige omgeving, met gezellige tavernes op loopafstand voor heerlijke maaltijden. De ruime kamers bieden een comfortabele plek om bij te komen na een dag vol zon en de levendige sfeer van Rethymnon. Voor een verfrissende duik is er een klein zwembad met ligbedden, perfect om lekker te ontspannen.
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..
Reisperiode: 05/05/2026 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: All Inclusive
Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..