Terwijl ik met mijn blote voeten op het strand zit tuur ik om mij heen. De frisse zeelucht waait door mijn haren en het zand voelt aangenaam warm onder mijn voeten. Toen ik werd uitgenodigd om in een van de luxe villa's van Mea Terra & Villa Seven te verblijven, was ik meteen enthousiast!
Al eerder bezocht ik samen met mijn vrienden de ruime en modern ingerichte villa's. Ik krijg meteen een glimlach op mijn gezicht als ik terugdenk aan de geweldige vakantie die ik daar heb beleefd. Overdag genoten we van het strand pal aan de villa en s 'avonds bezochten we verschillende dorpjes. Samen hebben we twee weken lang een onvergetelijke tijd gehad…
Tijdens deze vakantie op Rhodos besloot ik toch om in mijn eentje de rust te ontdekken. En dat is gelukt, hier in de privévilla heb ik alle stilte gevonden die ik nodig had voor een ontspannende reis. Met het strand op loopafstand, een verkoelend privézwembad en laat ik nog maar niet beginnen over het moderne interieur van mijn villa! Ik weet het zeker: de komende dagen leid ik hier een luxe luizenleventje!
Pools:buitenzwembad(ligstoelen (gratis) ; parasol (gratis) ; buitenzitje (gratis): stoelen; tafel),Wellness:fitnessruimte (gratis),Kids:babybedje;kinderstoel,GeneralFacility:receptie;kluisje (op de kamer);televisiehoek;bibliotheek;artsenservice;parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief;handdoeken inclusief;schoonmaak kamer schoonmaak kamer 1 keer per 3 dagen;huisdieren niet toegestaan,Mandatory:climate resilience tax: circa 15;00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen; verplicht),Regular:receptie;kluisje (op de kamer);televisiehoek;bibliotheek;artsenservice;parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief;handdoeken inclusief;fitnessruimte (gratis);babybedje;kinderstoel;buitenzwembad(ligstoelen (gratis) ; parasol (gratis) ; buitenzitje (gratis): stoelen; tafel);schoonmaak kamer schoonmaak kamer 1 keer per 3 dagen
Reisperiode: /05/202605 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: All Inclusive
Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..
D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..