Dit moderne hotel ligt direct aan het kiezelstrand in Kolymbia. In de groene tuin zou je bijna verdwalen, zo groot! Daar hoort natuurlijk ook een groot zwembad bij. Genoeg bedjes bij het zwembad om van de zon te genieten. Ook op het strand staan de bedjes voor je klaar. Aan het einde van de dag maak je een mooie wandeling langs het strand. Wat ga je morgen doen? Bezoek je Rhodos stad of ga je het dorpje Kolymbia verder ontdekken. Koop wat souvenirs voor thuis en schuif daarna aan bij het buffet in het hotel. Want... alles is inclusief.
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Dichtstbij..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..