Op het uiterste puntje in de zuidwesthoek van Zakynthos staat sinds jaar en dag een vuurtoren. Monumentaal en metershoog, zorgt ze voor een veilige bootreis en een rustige nacht. Al zolang als Giota het zich kan herinneren. En dat is al een tijdje, want Giota is geboren en getogen op het eiland. Zes jaar geleden kocht ze een stuk land op steenworp van haar geliefde vuurtoren en besloot daar haar eigen paradijs te maken. Het kostte me geen moeite haar te begrijpen: wat een schitterende locatie!
Bij toeval was ik bij de villa's van Giota beland. Na een avond vol gezelligheid in één van de taverna's van Laganas vond ik het hoog tijd voor een flinke wandeling. Tegen lunchtijd kwam ik aan in het pittoreske plaatsje Keri. Eén van Zakynthos' mooiste dorpjes, omgeven door olijfboomgaarden en met schitterend uitzicht op zee. “Het is hier veel mooier dan in Laganas! Hier wil ik blijven!”, dacht ik meteen. De plaatselijke postbode wist wel een plek voor mij: de Revera Villa's van Giota, net buiten het dorp, vlakbij de vuurtoren. En zo verruilde ik de drukke gezelligheid van Laganas voor de rust en ruimte van Giota's paradijs onder de vuurtoren.
Mandatory:climate resilience tax: circa 2;00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen; verplicht),Pools:buitenzwembad (lengte: 12 meter; breedte: 6 meter)(zoet water; ligstoelen (gratis) ; parasol (gratis) ),Kids:babybedje;kinderstoel,Restaurant:drinkgelegenheden: pool/snackbar,Regular:receptie (geopend van 08:00 tot 13:00 uur en van 18:00 tot 21:00 uur);kluisje (op de kamer; bij de receptie);drinkgelegenheden: pool/snackbar;accommodatie niet geschikt voor mindervaliden;parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);wasgelegenheid (wasmachine: tegen betaling ; wasdroger: tegen betaling );bedlinnen inclusief verschoning 2 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;douchemogelijkheid bij vertrek/aankomst;bagagerie;babybedje;kinderstoel;buitenzwembad (lengte: 12 meter; breedte: 6 meter)(zoet water; ligstoelen (gratis) ; parasol (gratis) );schoonmaak kamer 2 keer per week;wi-fi in openbare ruimte: gratis;wi-fi op de kamer: gratis,GeneralFacility:Officiële classificatie: 3;5 sterren;authentieke accommodatie;kindvriendelijk complex;receptie (geopend van 08:00 tot 13:00 uur en van 18:00 tot 21:00 uur);check in;kluisje (op de kamer; bij de receptie);drinkgelegenheden: pool/snackbar;accommodatie niet geschikt voor mindervaliden;parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 2 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;douchemogelijkheid bij vertrek/aankomst;bagagerie;wasgelegenheid (wasmachine: tegen betaling ; wasdroger: tegen betaling );schoonmaak kamer 2 keer per week;huisdieren toegestaan (alleen kleine dieren/honden);wi-fi in openbare ruimte: gratis;wi-fi op de kamer: gratis
D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..
Reisperiode: 21/10/2026 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: All Inclusive
Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..