8-daagse Zonvakantie naar Zakynthos bij Garden of Eden
Authentiek, karakteristiek en kleinschalig. De accommodatie ligt in Kalamaki in een rustieke omgeving, weg van de massa. Puur genieten van elkaar en van de omgeving. De naam zegt het al, dit zijn bungalows gelegen in een prachtige tuin vol met kleurige bloemen, olijf en palmbomen. De bungalows zijn basic en hebben een authentieke stijl en inrichting. In het restaurant worden heerlijke lokale gerechten geserveerd. Garden of Eden heeft zijn populariteit daarnaast te danken aan de zeer gastvrije eigenaar Panos, voor wie echt niets teveel is. Hij legt zijn gasten graag in de watten en staat 's avonds zelf in de keuken om de meest heerlijke gerechten op tafel te zetten. Griekse gastvrijheid ten top!
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Dichtstbij..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..