Dit comfortabele hotel is gelegen in Athens. Het etablissement ligt op 1000 meter van het stadscentrum waardoor alle bezienswaardigheden gemakkelijk te bereiken zijn. Het hotel ligt vlakbij de belangrijkste uitgaansgebieden. De reizigers beschikken binnen een straal van 20 meter over uitstekende vervoersverbindingen die hen in staat stellen de omgeving te verkennen. De klanten verblijven op 45. 0 kilometer van de luchthaven. Het etablissement ligt op 3. 0 kilometer van de haven. Wie even wil ontsnappen aan de dagelijkse sleur vindt rust en ontspanning in deze accommodatie. Dit hotel werd geconstrueerd in 2018. De reizigers kunnen er niet alleen van de diensten en voorzieningen genieten maar ook van vast en draadloos internet. De receptie van Spot Apart wordt niet 24 uur per dag bemand. Helaas zijn er geen kamers waar wie in deze accommodatie verblijft om een kinderbedje voor de allerkleinsten kan vragen. Dit etablissement staat kleine huisdieren toe. Gasten die in deze accommodatie verblijven kunnen genieten van de luchthaventransferdienst.
D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..
Reisperiode: 21/10/2026 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: All Inclusive
Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..