Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Skylark, Aluma Hotel & Resort

Athene, Griekenland

 

skylark-aluma-hotel-resort
Favoriet 
 

v.a. 252

  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Skylark, Aluma Hotel & Resort in Athene

Skylark, Aluma Hotels & Resorts is een hip designhotel in het centrum van de stad. Zowel de lobby, het restaurant als de kamers zijn zeer stijlvol ingericht. Het ultieme pluspunt van dit hotel is natuurlijk het dakterras met zwembad en ligbedden. Spring in het water, bestel een cocktail en geniet van het uitzicht op de meest bekende bezienswaardigheid van Athene: de Acropolis. Ook aan gezelligheid is er geen gebrek bij hotel Skylark. In de weekenden wordt er regelmatig een feestje georganiseerd. Een combinatie van de faciliteiten, ligging en inrichting zorgt ervoor dat dit hotel zeer goed beoordeeld wordt.

Skylark, Aluma Hotels & Resorts is een hip designhotel in het centrum van de stad. Zowel de lobby, het restaurant als de kamers zijn zeer stijlvol ingericht. Het ultieme pluspunt van dit hotel is natuurlijk het dakterras met zwembad en ligbedden. Spring in het water, bestel een cocktail en geniet van het uitzicht op de meest bekende bezienswaardigheid van Athene: de Acropolis.

Ook aan gezelligheid is er geen gebrek bij hotel Skylark. In de weekenden wordt er regelmatig een feestje georganiseerd. Een combinatie van de faciliteiten, ligging en inrichting zorgt ervoor dat dit hotel zeer goed beoordeeld wordt.

- Het hotel ligt op steenworpafstand van het Omonia plein.
- De Agora van Athene ligt op ca. 13 minuten loopafstand.
- Op ca. 15 minuten loopafstand van de grote kathedraal.

Openbaar vervoer:
- Metrostation Omonia ligt om de hoek. Als je hier de metro neemt dan sta je al in ca. 15 minuten bij de bekende Acropolis van Athene.
- De dichtstbijzijnde bushalte is Epheteio. Deze ligt op 150 meter afstand.

Met het vliegtuig:
De reistijd vanaf de luchthaven naar het hotel is ca. 50 minuten. Reis met de metro naar station Omonia en je stapt vrijwel voor de deur van het hotel uit.

Met de (huur)auto:
Nabij het hotel is een parkeergarage waar je tegen betaling kunt parkeren.

- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
- Het zwembad is uitsluitend in de zomermaanden geopend van 11:00 tot 18:00 uur.
- In het weekend worden er regelmatig feesten georganiseerd.

De kamers van Skylark, Aluma Hotels & Resorts zijn sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien:
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- TV
- Kluisje
- Minibar
- Airconditioning
- Nespresso koffiezetapparaat
- Badkamer met douche, toilet en föhn

Top vakantiehuizen in Griekenland

Atlantis Beach

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..

Rethymnon

Bella Beach

Zomer Wanneer je tussen 20-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Dichtstbij..

Anissaras

Akasha Beach Hotel & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..

Chersonissos

Apollonion Resort & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..

Lixouri