Groene planten langs het complex, een ruime tuin met ligbedden, direct aan het strand en twee zwembaden om uit te kiezen. Dat klinkt erg goed voor je vakantie naar Kreta. Je verblijft op basis van All Inclusive, dus smullen wordt het zeker. Van het buffetrestaurant en de zwembadbar tot aan de lekkerste cocktails bij de strandbar. Je kiest zelf waar je zin in hebt. Maak 's avonds een wandeling over de promenade terwijl de zon onder gaat.
D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Reisperiode: /05/202605 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: All Inclusive
Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..