Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartementen Chalkiotis

Anaxos, Griekenland

 

appartementen-chalkiotisappartementen-chalkiotisappartementen-chalkiotisappartementen-chalkiotisappartementen-chalkiotis
Favoriet 
 

v.a. 543

  • Beoordeeld met een 8
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartementen Chalkiotis in Anaxos



Appartementen Chalkiotis is een heerlijk vakantieadres. Het ligt in het centrum tussen de mooie groene omgeving. De eenvoudige appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht. Aan de bar kun je een lekker drankje halen en die op het balkon opdrinken met een mooi uitzicht.

In Anaxos zijn er genoeg leuke eettentjes, bars en winkeltjes, hier kun je je dus wel even vermaken. 's Avonds is het er iets rustiger. Wil je een avondje op pad, dan is het een aanrader Petra en Molyvos eens te bezoeken. Mocht je auto willen huren, dan is de autoverhuur ook niet ver en kun gemakkelijk de mooiste plekjes van Lesbos ontdekken. Het strand is op loopafstand, dus je kunt lekker een dagje zonnebaden op het warme zand. Een duik nemen in het azuurblauwe zeewater is heerlijk om even af te koelen.


Top vakantiehuizen in Griekenland

D' Andrea Lagoon All Suites - adults only

D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..

Marmari

Bella Beach

Reisperiode: /05/202605 • 7 nachten Vertrek: AMS → HER Verzorging: All Inclusive Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..

Anissaras

Apollonion Resort & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..

Lixouri

Sunny Villas & SPA

Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..

Hanioti