Zodra je de appartementen binnenwandelt, voel je je thuis. Dat komt door het kleinschalige, persoonlijke karakter en het warme welkom van Tereza. Zij staat de hele vakantie voor je klaar en verrast je met haar authentieke Griekse schotels. Buiten lonkt het frisse zwembad met houten ligbedden en parasols voor een dutje in de schaduw. De plek om op je gemak plannen te maken voor bijvoorbeeld een eilandtour. Wat te denken van een ritje naar Paleokastritsa met z'n klooster en iconische bar La Grotta? Vrijheid, blijheid! Op Corfu vul je een vakantie in met wat de dag je brengt.
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Di..