Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Domaine de Provence Country Club 3p7p VG

Saumane-de-Vaucluse, Frankrijk

 

domaine-de-provence-country-club-3p7p-vgdomaine-de-provence-country-club-3p7p-vgdomaine-de-provence-country-club-3p7p-vgdomaine-de-provence-country-club-3p7p-vgdomaine-de-provence-country-club-3p7p-vg
Favoriet 
     

    v.a. 815

    • Max. 7 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Domaine de Provence Country Club 3p7p VG in Saumane de Vaucluse

    In het hart van de Luberon genieten deze stijlvolle appartementen van een ideale ligging, sommige met uitzicht op de Golfbaan van Saumane. De appartementen bevinden zich in pastelgekleurde gebouwen in traditionele Provençaalse stijl en bieden plaats aan vier tot zeven personen, met een hoge standaard van comfort en service. Elk appartement beschikt over een ruime terras, balkon of tuin, compleet met tuinmeubilair, perfect om te genieten van zonnige dagen en het gezang van de krekels.

    Een groot buitenzwembad, geopend van mei tot begin oktober, biedt een rustige plek om te ontspannen met uitzicht op de golfbaan.

    De appartementen zijn licht, smaakvol ingericht en slim ingedeeld, met grote Franse ramen die veel natuurlijk licht binnenlaten. De open keukens zijn modern uitgerust met koelkast, vaatwasser en een magnetron met grillfunctie. De gezellige woonkamers beschikken over een flatscreentelevisie, en boeken en gezelschapsspellen zijn beschikbaar voor gezellige avonden. De slaapkamers zijn voorzien van hoogwaardig beddengoed; de bedden zijn opgemaakt bij aankomst en handdoeken zijn inbegrepen.

    Gasten kunnen gebruikmaken van het zwembad met ligstoelen en een kinderbad. Er is gratis toegang tot de tennisbanen en de driving range (ballen tegen betaling). Toegang tot de 18-holes golfbaan is gereserveerd voor gevorderde spelers, maar er worden ook golfcursussen en kennismakingslessen aangeboden (tegen een toeslag). Het is ook mogelijk om elektrische fietsen te huren, met levering aan de accommodatie.

    Appartement - 60m²

    Dit ruime appartement van 60m² biedt Premium voorzieningen en uitzicht op de golfbaan. Gasten genieten van een grootbeeld-tv, schoonmaak halverwege en aan het einde van het verblijf, Bluetooth-luidsprekers, gezelschapsspellen en boeken in de gemeenschappelijke lounges, een welkomstmand, vers brood en croissants geleverd op de eerste ochtend, en koele drankjes bij aankomst.

    Smaakvol ingericht en zeer comfortabel beschikt het appartement over een woonkamer met een uitschuifbare slaapbank voor twee personen en een extra bed, een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, koelkast, keramische kookplaat en magnetron, en een privébalkon of terras (sommige appartementen bieden Wi-Fi).

    Voor extra comfort zijn er twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden, voorzien van hoogwaardig beddengoed en dekbedden. Verder beschikt het appartement over een badkamer met verwarmd handdoekenrek en föhn, een extra douchekamer en twee toiletten (waarvan één apart). Handdoeken zijn inbegrepen.

    Opmerking: de foto's dienen ter illustratie.

    De appartementen zijn niet voorzien van airconditioning.


    Top vakantiehuizen in Frankrijk

    4 pers.
    Appartement Atria-Crozats - 2-4 personen

    Résidence Atria-Crozats is gelegen in de wijk Les Crozats, in het autovrije dorp Avoriaz. De résidence bestaat uit 199 appartementen, verdeeld over drie gebouwen. De appartementen hebben een ideale ligging direct aan de piste. Via de piste bereik j..

    Avoriaz

    24 pers.
    Chalet Père Gaspard - 24 personen

    Het mooie chalet Père Gaspard heeft een ideale ligging in het dorpje Villaroger. Het chalet bevindt zich namelijk direct aan de skipiste, waardoor je 's ochtends meteen de ski's kunt onderbinden en op pad kan gaan! De stoeltjeslift ligt op slechts 1..

    Villaroger

    6 pers.
    Appartement Club MMV Le Coeur des Loges Confort - 4-6 personen

    Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex sk..

    Les Menuires

    20 pers.
    Chalet Loriquet Jaune - 16-20 personen

    Chalet Loriquet Jaune beschikt o.a. over een thuisbioscoop met 3D-scherm, ruim balkon met buiten-whirlpool en sauna, ruimte met pooltafel en tafelvoetbal, internetverbinding (Wi-Fi) en een centrale open haard in de woonkamer...

    Le Bettaix